Zarejestruj się
BookSystem BookSystem BookSystem BookSystem
Dla wydawnictwa

W ciągu kilkunastu lat pracy na polskim rynku książki katolickiej zdobyliśmy zaufanie wielu księgarzy. Zaopatrujemy naszych klientów w książki religijne, beletrystykę, literaturę dziecięcą, albumy, poradniki, encyklopedie.
W naszym magazynie posiadamy w ciągłej sprzedaży blisko 6500 tytułów z kilkudziesięciu wydawnictw, liczba współpracujących z nami wydawców systematycznie rośnie. Wciąż dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

BookSystem to jednak nie tylko lider sprzedaży książek w segmencie katolickim, ale również platforma dystrybucyjna.

Wydawnictwom zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • magazyn w Radomiu z pełną gamą usług, takich jak: prowadzenie kompleksowej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całe spektrum narzędzi wspomagających sprzedaż;
  • profesjonalnych przedstawicieli regionalnych, dobrze znających specyfikę rynku księgarskiego;
  • platformę B2B - Hurtownię Wirtualną - pozwalającą na samodzielne zakupy współpracujących z nami księgarzy. Jest to komfortowe rozwiązanie dla księgarzy, gwarantujące dostawę w ciągu 24 godzin i tym samym zapewniające ciągły dostęp do oferty Wydawców.

Standardem jest dla nas zapewnienie dystrybucji pełnej oferty Wydawcy, nie skupiamy się tylko na najlepiej sprzedających się tytułach.

Docieramy do największych, ale i tych niewielkich punktów handlowych na terenie całego kraju. Obsługujemy również w podobnym zakresie biblioteki.

Zapraszamy do kontaktu